Emails: info@jaunkundze.lv  • Kailas veterināru studentes Studentes pozēja kailas kopā ar dzīvniekiem par kuriem viņi rūpējas, ieskaitot savvaļas liellopus un ponijus. Kalendārs, kas laists klajā jaunajam gadam, tiek saukts "Vets Undress" un redz, ka studenti noslēpj no citiem neko, intīmākās ķermeņa daļas gan aizsedz dzīvnieki.Fotogrāfijas tika uzņemtas dažās Skotijas visskaistākajās vietās, kur drosmīgie veterinārārsti redzami kalnu grēkās, kopa ar dzīvniekiem.

  • Fotogrāfs uzņem sieviešu "orgasma sejas" pirms un pēc orgasma kā arī procesa laikā Marcos Alberti jaunākais darbs, ko pienācīgi sauc par "O Project", mērķis ir iepazīstināt ar sievietes seksualitāti. Vairāk skaties intīmā foto sērijā. Lai uzņemtu divdesmit sieviešu orgasma momentu, fotogrāfs sadarbojās ar seksa rotaļlietu kompāniju Smile Makers. Marcos lūdza katru no sievietēm izbaudīt procesu ar vienu no zīmola produktiem. Fotogrāfs uzņēma šo procesu līdz kulminācijai. Rezultātā iegūtie fotoattēli parāda katras sievietes sejas izmaiņas un ātrumu, kā mainījusies sejas izteiksme. Vairāk skaties intīmā foto sērijā.

  • 5 TELEFONA FUNKCIJAS, PAR KURĀM NEZINA VAIRUMS LIETOTĀJU.Mūsdienās viedtālruņi ir aizvietojuši ne tikai telefonus, bet arī datorus, videokameras, kompasu, kā arī daudzas citas ierīces.»

Nodokļu atgūšana.

Vai zināji, ka katrs Latvijas iedzīvotājs no Valsts var atgūt nodokļu atmaksu!? jaunkundze. Nodokļus maksā visi. Bet ne visi ir informēti, ka nodokļus var arī atgriezt/atgūt un kā to izdarīt. Iepazīties ar Iedzīvotāju ienākuma nodokļa atgriešanas posmu. Zemāk pievienoti soļi, kā soli pa solim aizpildīt anketu, lai atgūtu nodokļus.u

»

Gada pikantākā izstāde - EROTS.

Kautrīgas sejas, apmulsuši skatieni, pikanti šovi, kārdinoši tērpi - Visu šo varēja vērot Erotā. Ieskaties vairāk šajā galerijā.


»

4 vienkārši padomi skriešanai rītos.

Kā piespiest sevi skriet no rīta: 4 vienkārši padomi. Lasi un skaties zemāk. Ar ko īsti sākt?

»

Orģināli Tinder profili

Daži interesanti Tinder profili. Vai Tu maz lasi kad "svied" pa labi ? Labāk lasi, lūk daži piemēri. Ne visi šo iepazīšanās veidu uztver nopietni.


Īpašie piedāvājumi tikai TEVPieraksties jaunumiem !

Ievadi savu epasta adresi.

Digital Newsletter